Анонс!

Розпорядок богослужінь

Понеділок - п'ятниця:

  • 8:00 – Божественна Літургія
  • 19:00 – Молебень до Христа Чоловіколюбця

Субота:

  • 8:00 – Заупокійна Божественна Літургія
  • 19:00 – Велика Вечірня.

Неділя і свята:

  • 9:00 – Божественна Літургія
  • 11:00 – Божественна Літургія
  • 19:00 – Молебень до Христа Чоловіколюбця

Навечіря свята:

  • 19:00 – Велика Вечірня з Литією

* 12 числа кожного місяця о 18:00 год. – нічні чування перед Крилоською чудотворною іконою Божої Матері 

 

 

Новини

Несемо радість про Воскреслого Христа

Вже третій рік поспіль крилошани підтримують соціально-екологічну ініціативу «Зігрій вбого світлом стрітенської свічки», в рамках якої на парафії Успіння Пресвятої Богородиці напередодні свята Стрітення силами волонтерської спільноти «Крилос новітній» та місцевого УМХ було виготовлено, оздоблено та реалізовано свічки з натуральної вощини, а пожертви спрямовані на підтримку ініціативи УГКЦ «Нагодуй вбогого».

Детальніше...

12 квітня у відпустово-паломницькому місці Крилоської Чудотворної ікони відбулися традиційні нічні чування

Особливою духовною радістю цьогомісячних чувань, став приїзд єпископа-помічника Івано-Франківської архиєпархії.
Після привітання братів-семінаристів, які вручили хліб як знак гостинності та пароха о. Ярослава, який запросив очолити чування, владика Микола освятив пасхальні набори, які закупили за пожертви парафіян усіх храмів Галицького протопресвітеріату. Їх відправлять для українських військовослужбовців, які захищають Україну на східному напрямку.

Детальніше...

«Крізь терни до зірок» - в Крилосі вшанували пам’ять Патріарха Йосифа Сліпого

В неділю, 25 грудня в храмі Успіння Пресвятої Богородиці с. Крилос відбулися інтелектуальні змагання в форматі гри «Що? Де? Коли?» присвячені 130-й річниці з Дня народження Патріарха Йосифа Сліпого.

У грі взяли участь чотири парафіяльні команди: «Української Молоді Христові», волонтерська спільнота «Крилос новітній» та дві команди катехитичної школи «Дослідники віри». Учасникам було надано можливість обирати питання з шести категорій, які висвітлюють життя і діяльність Патріарха Йосифа: «Віхи біографії», «Церковна діяльність», «Громадська діяльність», «Радянська та німецька окупація», «Діаспоральний період» та «Цікаві факти з життя ісповідника віри Йосифа Сліпого». Кожна категорія була наповнена десятком запитань різного рівня складності.

Детальніше...

Приготування до Різдва в часі нічних чувань

У понеділок, 12 грудня, у Відпустовому місці Крилос відбулися останні в цьому році щомісячні нічні чування, які провела спільнота Івано-Франківської духовної семінарії.

Молитовні чування розпочалися із Великої Вечірні, яку очолив духівник Івано-Франківської духовної семінарії о. Юрій Павлюк у співслужінні диякона Тараса Дзяйла — префекта семінарії.

Після богослужіння о. Юрій виголосив повчальну науку для всіх паломників, в якій наголошував над покликанням до радості, і як осягнути радість у Христі саме в цьому передріздвяному часі. Також духівник семінарії пригадав про подвиг та служіння святого Апостола Андрея Первозваного, якого пам’ять вшановуємо 13 грудня.

Детальніше...

Святий священномученику Йосафате, моли Бога за нас!

У неділю, 20 листопада, жителі села Крилос святкували храмовий празник в церкві свщмч. Йосафата на Четверках.

Святкування розпочалось з Утрені, яку очолив о. Михайло Дзуль — сотрудник храму. Під час даного моління вірні могли приступити та отримати благословення мощами свщмч. Йосафата.

Божественну Літургію очолив о. Василь Духович — парох храму Покрови Пресвятої Богородиці, який знаходиться у с. Мединя. Віряни взяли участь у святковому богослужінні, що підкреслило живу віру жителів села.

Детальніше...

Молитовні чування за мир в Україні

В Крилосі в черговий раз відбулись традиційні нічні чування в стіп Крилоської Богородиці.Супроводжували крилоські чування брати-семінаристи ІФДС на чолі з ректором cемінарії протоієреєм Тарасом Путьком.

Розпочалися моління із Вечірні, опісля якої духівник семінарії о. Роман Кандрач виголосив науку, замислюючись над поняттям що таке чування, та для чого потрібні чування. По завершенні науки, не зважаючи на холодну погоду, учасники чувань пройшли Хресну Дорогу, яку проводили семінаристи ІФДС.

Детальніше...

Ділимося досвідом соціального служіння

Минулого тижня стартував перший навчальний модуль програми «Школа відповідального служіння» від Української освітньої платформи, в якому беруть участь шість парафіяльних команд з цілої України, що втілюють соціальні проєкти у своїх громадах. Учасники програми мали змогу зустрітися в колі однодумців, познайомитись, поспілкуватися наживо, поділитися досвідом і отримали практичні знання та інструментарій у проєктному менеджменті, комунікаціях, способах залучення волонтерів, тощо.

В рамках навчальної програми волонтерська спільнота «Крилос Новітніій» парафії Успіння Пресвятої Богородиці, котра є абсольвентом даної програми, провела для нових учасників майстер-клас з фасування меду, виготовлення свічок, їх декорування та поділилася особистим досвідом парафіяльного соціального служіння.

Детальніше...

У Крилосі відбулися нічні молитовні чування

12 жовтня, вже вдруге цьогоріч в Крилосі відбулися нічні чування, у стіп Пресвятої Богородиці, прославленої в Крилоській чудотворній іконі.
Розпочалася вечірня програма Молебнем у часі війни, під час якого всі прочани молилися за наших захисників та перемогу України. По завершені молебню, префект Івано-Франківської духовної семінарії о. Іван Харевич виголосив науку, роздумуючи над спокусами у житті людини та боротьбою з ними.

Детальніше...


Copyright © 2016. All Rights Reserved.